czwartek, 16 września 2010

Oddam książkę w dobre ręce ;) czyli mały konkurs ;)!!

Ostatnio chodzę trochę nieprzytomna i przez pomyłkę kupiłam dwie takie same książki :) teraz chętnie jedną oddam w dobre ręce :)
Chętni proszę wpisywać się w komentarze, jeśli będzie więcej niż jedna osoba to rozlosuję :) Wysyłkę oczywiście biorę na siebie :) Czekam do soboty do godz 21 :)
A rzecz się tyczy:Tytuł - Coś pożyczonego

Autor - Emily Giffin

Co myślicie o dziewczynie, która idzie do łóżka z narzeczonym najlepszej przyjaciółki? Czy granica między tym, co dobre i złe, naprawdę jest wyraźna? Rachel uważa się za racjonalistkę, która w każdej sytuacji postępuje właściwie. W przeciwieństwie do jej przebojowej przyjaciółki Darcy, nie zawsze lojalnej. Jedna noc sprawia, że role się odwracają. Po przyjęciu z okazji swoich trzydziestych urodzin Rachel budzi się u boku narzeczonego Darcy. Początkowo chce jak najszybciej zapomnieć o całej sprawie, ale zakochuje się i brnie w kłopoty. Tymczasem data ślubu Darcy i Deksa jest coraz bliższa... Co wybierze Rachel: miłość czy przyjaźń? Coś pożyczonego udowadnia, że nic nie jest czarno-białe i zawsze trzeba uważnie wysłuchać obu stron. A co na temat podwójnej zdrady ma do powiedzenia Darcy? Już wkrótce poznacie tę samą historię opowiedzianą z jej punktu widzenia. ?Nie musisz pożądać chłopaka swojej najlepszej przyjaciółki, aby zachłysnąć się tą historią, uwierz mi na słowo? Masz przed sobą powieść, której nie będziesz mogła odłożyć, i bohaterkę, której z całych sił będziesz kibicowała.

17 komentarzy:

 1. A z przyjemnością się zgłoszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym ją mieć. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wprawdzie się nie zgłaszam
  chciałam tylko zauważyć, że Ty - na zdjęciu w profilu, jesteś łudząco podobna do tej dziewczyny z okładki :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym napisać jak te mewy z jakiejś bajki ( chyba to Nemo było ;) ) " Ja ja ja"
  Ale grzecznie ustawię się w kolejce, bo jeszcze nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też proszę dopisać do listy chętnych:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również się zgłaszam. :) Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam wiele dobrego o tej książce i chciałabym ją kiedyś przeczytać. A nuż się uda wygrać w losowaniu ;).

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już mam, więc się nie zgłaszam, ale chciałam zauważyć, że mamy podobne 'przypadłości' - też ciągle obawiam się, że jakąś książkę kupię kolejny raz. Ostatnio miałam takie wątpliwości właśnie w przypadku jednej z książek pani Giffin. Nie byłam pewna, czy w domu mam 'Dziecioodporną', czy jednak 'Sto dni po ślubie' i wahałam się przy zakupie tego drugiego tytułu. Okazało się jednak, że błędu nie popełniłam i książki nie powieliłam. Ale gdyby tak się stało, też planowałam rozlosować ;)

  Wiem, że plątam i peplam, ale mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli, o co mi chodziło ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się z przyjemnością. :)

  OdpowiedzUsuń

Baner